Doktor.cz > Reprodukční medicína > Praha 4 > Doc. MUDr. Tonko Mardešić CSc.

Kontakty

PRONATAL Sanatorium, Pronatal, s.r.o.
Na Dlouhé Mezi 4/12, Kamýk
Praha 4, 147 00
Ukázat na mapě

Jak se k nám dostanete

Doprava MHD autobus č. 196, č.197 do zastávky Jílovská, pěšky ca. 700m
parkoviště

Ordinační hodiny

PO
08:00
-
16:00
ÚT
08:00
-
16:00
ST
08:00
-
16:00
ČT
08:00
-
16:00
08:00
-
16:00

Další informace

  • Aktuálně příjímá nové pacienty
  • Přijímá pacienty pouze po předchozím objednání

Jazyky

S doktorem se domluvíte těmito jazyky

cz
Čeština
gb
English
hr
Hrvatski jezik

Smluvní pojišťovny

  • VZP
  • VOZP
  • ČPZP
  • OZP
  • ZPŠ
  • ZPMVČR
  • RBP-ZP

Sdílejte

S čím Vám pomůžu

Ředitel pro léčebnou péči a odborný zástupce pro obory gynekologie, porodnictví a reprodukční medicínu.

Náš tým se skládá z předních odborníků na problematiku reprodukční medicíny, gynekologie a porodnictví, urologie a andrologie, IVF, embryologie a reprodukční genetiky. Špičkové technologie a nejmodernější metody léčby jsou samozřejmostí ve všech našich centrech.

Provozujeme také vlastní genetickou laboratoř a pracoviště prenatální medicíny, díky kterým vám můžeme poskytnout opravdu komplexní péči. Součástí genetické laboratoře je i oddělení klinických genetiků, kteří vám doporučí potřebná vyšetření a následně také podrobně výsledky vysvětlí. Toto pracoviště je držitelem certifikace ČSN EN ISO 15189:2013 a akreditováno Českým institutem pro akreditaci (ČIA).

O ordinaci

V našem Sanatoriu provádíme:
klinika asistovaná reprodukce
andrologie
reprodukční imunologie
klinická genetika a fetální medicína (detašované pracoviště)
Součástí areálu je víceúčelová budova, v jejímž přízemí se nachází lékárna, v dalších poschodích pak hotelové pokoje a administrativní zázemí Sanatoria.
Pobyt v centru si můžete zpříjemnit návštěvou bistra v přízemí centra.

O mně

Doc. MUDr. Tonko Mardešić, CSc. se zabývá diagnostikou a léčbou sterility již od roku 1986, kdy pod jeho vedením tým dosáhl řadu priorit v rámci Československa a posléze České republiky (první porod po přenosu rozmraženého embrya, první porody po aplikaci mikromanipulačních postupů v oblasti zona pellucida, aplikace kokultivačních systémů).

Od počátku roku 1996 je doc. Mardešić vedoucím lékařem Sanatoria Pronatal, kde se spolupracovníky realizuje představy o optimálních diagnostických a léčebných postupech u párů s poruchou plodnosti.

Kromě bohaté přednáškové činnosti doma i v zahraničí je autorem mimo jiné řady kapitol v domácích i zahraničních publikacích, několika monografií a řady původních prací.

Dlouholetý člen Evropské společnosti pro lidskou reprodukci a embryologii (ESHRE), kde působil i jako člen Executive Committee ESHRE, opakovaně byl členem výboru České gynekologické společnosti (ČGPS) a je členem výboru Sekce asistované reprodukce ČGPS.

Jak se k nám dostanete

Doprava MHD autobus č. 196, č.197 do zastávky Jílovská, pěšky ca. 700m
parkoviště

Sdílejte

S čím nám doktor pomohl

Zavřít

Jste to vy?

Pokud jste Doc. MUDr. Tonko Mardešić CSc. a nemáte přístup k tomuto účtu, dejte nám vědět a my se postaráme o to, abyste tuto stránku mohli upravovat.

Loading...