Kontakty

Rehabilitační nemocnice Beroun - Rehabilitační centrum MUDr. Jana Calty
JESSENIA a.s. - Rehabilitační nemocnice Beroun
Prof. Veselého 545/3, Závodí
Beroun, 266 01
Ukázat na mapě

Jak se k nám dostanete

Bezbariérový přístup
Parkování u kliniky

Jazyky

S doktorem se domluvíte těmito jazyky

cz
Čeština

Smluvní pojišťovny

  • VZP
  • VOZP
  • ČPZP
  • OZP
  • ZPŠ
  • ZPMVČR
  • RBP-ZP

Sdílejte

S čím Vám pomůžu

Staniční sestra.

O ordinaci

Rehabilitační centrum berounské nemocnice je nově vybudované, velice moderní, špičkově vybavené zařízení, patřící k nejlepším tohoto typu, a to nejen v České republice. Je zde poskytována včasná léčebná rehabilitace jak ambulantním tak i hospitalizovaným pacientům. Ti mají k dispozici jednolůžkové až třílůžkové pokoje, vybavené moderními polohovacími lůžky, s vlastním sociálním zařízením, televizorem a wi-fi připojením.

O pacienty pečuje tým kvalifikovaných zdravotnických pracovníků: rehabilitační lékaři, fyzioterapeuté, ergoterapeuté, klinický logoped, klinický psycholog, protetik, dále zdravotní sestry a nižší zdravotnický personál. Cílem komplexní léčebné rehabilitace je odstranit nebo co nejvíce ovlivnit postižení pacienta ve všech oblastech, co nejvíce zlepšit kvalitu jeho života a přispět k plné práceschopnosti a také jeho integraci do společnosti.

Na lůžkovou část Rehabilitačního centra jsou pacienti objednáváni na základě řádně vyplněného formuláře k přijetí, je-li indikované. Žádosti se soustřeďují na sekretariátu centra a jsou posuzovány primářem nebo jeho zástupcem. Rehabilitační centrum má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Nejen pacienti, ale i odborná veřejnost řadí Rehabilitační centrum v Berouně k nejlépe vybaveným a nejkomfortnějším zařízením tohoto typu v ČR.

Rehabilitační centrum úzce spolupracuje s řadou pracovišť, hlavně pražských klinik ve Fakultních nemocnicích, podílí se na některých významných projektech, zajišťuje odbornou praxi pro studenty fyzioterapie a ergoterapie ze šesti fakult a je akreditováno Ministerstvem zdravotnictví ČR pro výuku v oboru.

Galerie

Jak se k nám dostanete

Bezbariérový přístup
Parkování u kliniky

Sdílejte

S čím nám doktor pomohl

Zavřít

Jste to vy?

- vyžádejte si zdarma přístup k tomuto profilu
- zaktualizujte si své údaje ještě dnes
- dejte nám vědět a my se o Vás postaráme, jsme tu pro Vás
- pomůžeme Vám se zviditelnit se správnými informacemi, aby Vás Vaši pacienti vždy lépe našli

Zavřít

Napište doktorovi zprávu