MDDr. Jakub Zadák

Stomatologie

MDDr. Jakub Zadák

Oblíbený 6 uživateli

Ordinační hodiny

Mapa

Kytlická 758/21 Praha 9, 190 00

Medidental s.r.o.

Smluvní pojišťovny

  • VZP
  • VOZP
  • ČPZP
  • OZP
  • ZPŠ
  • ZPMVČR
  • RBP-ZP

Jazyky

S doktorem se domluvíte těmito jazyky

  • czČeština

Hodnocení lékaře

Kirkov Alex

Kirkov Alex - 23. 4. 2023

Byl jsem na chirurgickém zákroku osmiček a chtěl bych moc poděkovat panu Zadákovi a paní sestřičce za svojí šikovnost, milost a laskavost. Jsem moc rád, že už to mám za sebou, týden to totiž bolelo a měl to nateklé, ale to je normální. U tohoto personálu se není vůbec třeba se obávat, milý a ochotný personál s úsměvem na tváři. Jestli vás někoho trápí osmičky a čeká vás chirurgie, doporučuji jít sem. :)

Antonín Pokorný

Antonín Pokorný - 3. 5. 2022

Byl jsem na operaci u Pana doktora Zadáka a výborný přístup..Vše vysvětlil, operace nebolela a rychle se mi rána vyhojila. Pan doktor je empatický a především šikovný. Doporučuji a děkuji za operaci!

Petra Veverkova

Petra Veverkova - 17. 1. 2022

Šikovný, empatický, milý, vše vysvětlil, uklidnil, jestli toto je budoucnost somatologie, tak to vidím dobře - v krátké době již druhý mladý lékař a skvělý přístup. Vřele doporučuji, díky moc !

Anet Vávrová

Anet Vávrová - 31. 8. 2020

Strašně jsem se bála trhání osmičky (můj zub ležel v kosti a rostl směrem do sedmičky), ale Pan doktor Zadák mi dokázal, že se není opravdu čeho bát vše vysvětlí, dokáže uklidnit, vše bylo strašně rychlé, bezbolestné, do pár dnů bylo vše v pořádku, dáseň byla krásně zašitá, otok tváře byl minimální. Mám jít na trhání ještě další osmičky a 100% půjdu opět sem!! DOPORUČUJI VŠEM

Martina Horáková

Martina Horáková - 21. 6. 2018

Profesionální přístup, příjemné vystupování a velice zaručený a šikovný při trhání zubů - bezbolesti. Vynikající komunikace s pacientem. Tak by to mělo být u všech lékařů. Děkuji Horáková


Zavřít

Jste to vy?

- vyžádejte si zdarma přístup k tomuto profilu
- zaktualizujte si své údaje ještě dnes
- dejte nám vědět a my se o Vás postaráme, jsme tu pro Vás
- pomůžeme Vám se zviditelnit se správnými informacemi, aby Vás Vaši pacienti vždy lépe našli

Zavřít

Napište doktorovi zprávu