Kontakty

Centrum sportovní medicíny z.s.
Sokolská 1662/35
Praha-Nové Město, 120 00
Ukázat na mapě

Jak se k nám dostanete

Stanice metra I.P. Pavlova

Tato ordinace je v zařízení

Další informace

  • Aktuálně příjímá nové pacienty
  • Přijímá pacienty pouze po předchozím objednání

Jazyky

S doktorem se domluvíte těmito jazyky

cz
Čeština
gb
English

Platební metody

  • Platba hotově
  • Platba kartou

Smluvní pojišťovny

  • VZP
  • VOZP
  • ČPZP
  • OZP
  • ZPŠ
  • RBP-ZP

Sdílejte

S čím Vám pomůžu

Sportovní lékařské prohlídky na CSM:

Ať už máte sportující dítě, závodíte pro radost, jste v masters kategorii nebo máte stresující práci, je důležité vědět, že tréninková zátěž neohrozí vaše zdraví a kde máte svá maxima. Přesně k tomu jsou určeny sportovní lékařské prohlídky. Vytvořili jsme ucelený program, kde si každý bude moci vybrat úroveň, která nejlépe odpovídá jeho potřebám. Na konci této stránky je přehledná tabulka ukazující strukturu jednotlivých prohlídek.

Prohlídky jsou primárně vedeny z hlediska zdravotní stránky a prováděny lékařem. Výkonnostní stránka testu není až tak podrobná. Pokud máte zájem o specializované vyšetření sportovní výkonnosti a zejména pomoci s nastavením tréninku, je vhodnější zvolit některý z programů sportovní fyziologie.

Sportovní nutrice:

Chci mít energii na trénink i závodění.

Palivo pro výkon. Fuel for work. Je jedním ze základních kamenů dlouhodobě udržitelné kariéry sportovce. Výživových poradců je mnoho, ale lékařů a nutričních terapeutů specializujících se na sport jen pár. A těch, kdo se věnují sportovcům s poruchami příjmu potravy, je ještě méně.

Při našich konzultacích vám nebudeme dávat univerzální jídelníčky, nutit moderní diety či vám doporučovat nezbytné potravinové doplňky. Jsme přesvědčeni, že kvalitní, racionální menu si lze ve valné většině případů sestavit i z běžně dostupných potravin, které musí odpovídat typu zatížení sportovce a jeho prostředí, ve kterém se pohybuje. Pokud jsou doplňky stravy nezbytné, tak k nim přistupujeme s vědomím medicíny založené na důkazech.

Respektovat budeme váš životní styl, vaše možnosti i chuťové preference, vaší zdravotní kondici i váš cíl. Jedině tak společně dosáhneme dlouhodobých výsledků, které si opravdu přejete.

Galerie

Jak se k nám dostanete

Stanice metra I.P. Pavlova

Sdílejte

S čím nám doktor pomohl

Zavřít

Jste to vy?

- vyžádejte si zdarma přístup k tomuto profilu
- zaktualizujte si své údaje ještě dnes
- dejte nám vědět a my se o Vás postaráme, jsme tu pro Vás
- pomůžeme Vám se zviditelnit se správnými informacemi, aby Vás Vaši pacienti vždy lépe našli

Zavřít

Napište doktorovi zprávu