Doktor.cz > Reprodukční medicína > Praha-Praha 12 > MUDr. Robert Středa PhD.

Kontakty

PRONATAL Sanatorium, Pronatal, s.r.o.
Na Dlouhé Mezi 4/12, Kamýk
Praha-Praha 12, 147 00
Ukázat na mapě

Ordinační hodiny

PO
08:00
-
16:00
ÚT
08:00
-
16:00
ST
08:00
-
16:00
ČT
08:00
-
16:00
08:00
-
16:00

Další informace

 • Aktuálně příjímá nové pacienty
 • Přijímá pacienty pouze po předchozím objednání

Jazyky

S doktorem se domluvíte těmito jazyky

cz
Čeština

Platební metody

 • Platba hotově
 • Platba kartou

Smluvní pojišťovny

 • VZP
 • VOZP
 • ČPZP
 • OZP
 • ZPŠ
 • ZPMVČR
 • RBP-ZP

Sdílejte

S čím Vám pomůžu

Lékař - specialista, PRONATAL Sanatorium

Náš tým se skládá z předních odborníků na problematiku reprodukční medicíny, gynekologie a porodnictví, urologie a andrologie, IVF, embryologie a reprodukční genetiky. Špičkové technologie a nejmodernější metody léčby jsou samozřejmostí ve všech našich centrech.

Provozujeme také vlastní genetickou laboratoř a pracoviště prenatální medicíny, díky kterým vám můžeme poskytnout opravdu komplexní péči. Součástí genetické laboratoře je i oddělení klinických genetiků, kteří vám doporučí potřebná vyšetření a následně také podrobně výsledky vysvětlí. Toto pracoviště je držitelem certifikace ČSN EN ISO 15189:2013 a akreditováno Českým institutem pro akreditaci (ČIA).

O ordinaci

V našem Sanatoriu provádíme:
klinika asistovaná reprodukce
andrologie
reprodukční imunologie
klinická genetika a fetální medicína (detašované pracoviště)
Součástí areálu je víceúčelová budova, v jejímž přízemí se nachází lékárna, v dalších poschodích pak hotelové pokoje a administrativní zázemí Sanatoria.
Pobyt v centru si můžete zpříjemnit návštěvou bistra v přízemí centra.

O mně

MUDr. Robert Středa, PhD. vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Působil ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové, v IVF centru ISCARE. Své vzdělání v reprodukční medicíně završil atestací v roce 2007 a v roce 2013 dokončil doktorské studium prací:

"Comparison of different starting gonadotropins doses (50 IU, 75 IU and 100 IU daily) for ovulation induction combined with intrauterine insemination".

Od června 2008 je MUDr. Robert Středa, PhD. jedním z týmu lékařů v centru PRONATAL Sanatorium a PRONATAL Plus. Je autorem a spoluautorem řady publikací a přednášek. Specializuje se především na reprodukční endokrinologii, porovnání stimulačních protokolů a postupy prevence ovariálního hyperstimulačního syndromu. Týmová práce "Egg donors - comparison of gonadotropin-releasing hormone agonist triptorelin vs. human chorionic gonadotropin for final oocytes maturation" se soustředí na minimalizaci rizik přípravy darovaných vajíček a byla prezentována na mezinárodní konferenci IVI Bilbao 2017.

Sdílejte

S čím nám doktor pomohl

Zavřít

Jste to vy?

Pokud jste MUDr. Robert Středa PhD. a nemáte přístup k tomuto účtu, dejte nám vědět a my se postaráme o to, abyste tuto stránku mohli upravovat.

Loading...