Doktor.cz > Institut sportovního lékařství a.s.

Kontakty

Institut sportovního lékařství a.s.
Ovenecká 380/9
Praha 7-Holešovice, 170 00
Ukázat na mapě

Smluvní pojišťovny

  • VZP
  • VOZP
  • ČPZP
  • OZP
  • ZPMVČR

Sdílejte

O nás

V Institutu sportovního lékařství poskytujeme komplexní zdravotní podporu (rehabilitace, sportovní prohlídky, skupinová cvičení, kardiologie, sportovní výživa a další) pro děti i dospělé. Věnujeme se péči o výkonností i hobby sportovce, ale stejně tak o všechny, kteří se "jen" chtějí zbavit bolestí a obnovit a udržet svoje zdraví.
Sportovní prohlídky a výkonnostní testy jsou jedním z pilířů naší práce. Naší specializací jsou specifická vyšetření limitujících faktorů výkonu s následným tréninkem na fyziologickém podkladě, které jsme zavedli jako první ČR a nyní používáme u vrcholových i amatérských sportovců.

V rámci rehabilitační péče se zaměřujeme na aktivní spolupráci pacienta s cílem navrátit jej do plnohodnotného života. Poskytujeme odbornou rehabilitaci u ortopedických a neurologických diagnóz, poúrazových a pooperačních stavů, bolestí zad i jiných obtíží pohybového aparátu. U dětí pracujeme na včasném záchytu a léčbě vadného držení těla, skoliózy, u miminek zejména odchylky v psychomotorickém vývoji.

V rámci Institut sportovního lékařství provozujeme i tělocvičnu, kde můžete navštívit lekce cvičení pro zdravá záda, taiči, hodiny posilování s vlastní vahou, jógu nebo lekci rozvoje pohybových dovedností pro děti. Všechna cvičení v naší tělocvičně vedou zkušení fyzioterapeuté s mnohaletou praxí.
Naši fyzioterapeuté a lékaři získali své klinické zkušenosti ve fakultních nemocnicích i při práci s profesionálními sportovci. Naše práce je pomáhat lidem každého věku i výkonnosti vést zdravý a aktivní život. Vzájemně se doplňujeme tak, abyste kvůli zdravému pohybu už nemuseli nikam jinam.

Doktoři v tomto zařízení

Mgr. Soňa Bolomská

Mgr. Soňa Bolomská

Rehabilitace a fyzikální medicína, Balneologie a fyziatrie

MUDr. Eva Rindová

MUDr. Eva Rindová

Rehabilitace a fyzikální medicína, Tělovýchovné lékařství

MUDr. Kateřina Košatová

MUDr. Kateřina Košatová

Tělovýchovné lékařství, Pneumologie a ftizeologie, Klinická onkologie, Vnitřní lékařství

Sdílejte

Upravte zařízení

Pokud chcete mít možnost upravit zařízení požádejte správce o přístup.

Správce webu musí potvrdit, že jste oprávněn upravovat zařízení

Po schválení budete informovaní emailem.

Zavřít

Chcete upravit toto zařízení?

Dejte nám vědět a my se postaráme o to, abyste tuto stránku mohli upravovat.