Doktor.cz > Kardiologie > Praha 5 > MUDr. Petr Potužník

Kontakty

AESCULAP AMBULANCE s.r.o.
Janského 2254/45
Praha 5, 15500
Ukázat na mapě

Ordinační hodiny

PO
ÚT
ST
ČT
08:00
-
12:00

Tato ordinace je v zařízení

Další informace

  • Aktuálně příjímá nové pacienty

Jazyky

S doktorem se domluvíte těmito jazyky

cz
Čeština
gb
English

Smluvní pojišťovny

  • VZP
  • ČPZP
  • OZP
  • ZPMVČR
  • METAL-ALIANCE

Sdílejte

S čím Vám pomůžu

Poskytujeme služby v odbornostech praktický lékař pro dospělé (001), vnitřní lékařství (101) a kardiologie (107). Zvládáme výkony od běžných prohlídek po specialisovaná vyšetření srdce a cév. V naší péči máme pacienty s ischemickou chorobou srdeční, hypertenzí, diabetiky II. typu a pacienty s poruchami funkce štítné žlázy. Ordinace je vybavena moderními diagnostickými přístroji, ekg, echokardiografií ( srdeční i cevní sonda ), tlakovým a ekg Holterem, spirometrií, zátěžovým ekg testem ( ergometrií ) a krevním analyzátorem umožňující okamžité stanoveni CRP, INR a glykosylovaného hemoglobinu.

O mně

Promoval jsem na Fakultě všeobecného lékařství v Praze v roce 1993. Pracoval jsem ve FN Motol, nejprve na Interní a kardiologické klinice a od roku 2002 na Urgentním příjmu dospělých. Atestoval jsem z vnitřního lékařství mám aprobaci pro obory praktické všeobecné lékařství a interní medicína. Zabývám se klinickým výzkumem, absolvoval jsem pracovní pobyty ve Švýcarsku a v USA, přednáším na odborných kongresech.

Galerie

Sdílejte

S čím nám doktor pomohl

Zavřít

Jste to vy?

Pokud jste MUDr. Petr Potužník a nemáte přístup k tomuto účtu, dejte nám vědět a my se postaráme o to, abyste tuto stránku mohli upravovat.

Loading...